Nowe twarze

David Biedrava, Paweł Niemiec, Kamil Perewizny. Poznaj zawodników którzy dołączyli do klubu i będą występowali w drużynie GKS-u. Czytaj więcej..

​​

David Biedrava (obrońca/pomocnik). - zawodnik czeskiej drużyny Zlate Hory. David jest zawodnikiem uniwersalnym, grajacy przeważnie w formacji obronnej. Jego umiejętności nie ograniczają się tylko do strefy defensywnej. Szybkość, zwinność to cechy które pozwalają Davidowi odnaleźć sie w każdym miejscu na boisku. Piłkarz przepracował okres przygotowawczy z zespołem, rozgrywając kilka spotkań sparingowych w których pokazał się z dobrej strony. Zaliczył kilka asyst, dokładając do tego bramki.

Paweł Niemiec (bramkarz) - ostatni czas Paweł spędził w drużynie Czarnych Otmuchów, występującej w III lidze. Zawodnik dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi. Wysoki, zwinny z dobrym refleksem bramkarz będzie mocnym wzmocnieniem na tej pozycji. Transfer Pawła podniesie konkurencje pomiędzy bramkarzami, co będzie dobrym czynnikiem dla całej drużyny.

Kamil Perewizny (napastnik) - zawodnik doświadczony, grający w klubach tj. Pogoń Prudnik, Piast Gierałcice. Mocny, silny, stwarzający zagrożenie pod bramką przeciwnika. Świetnie grajacy głową.